AZ Yatırım Holding A.Ş.

AZ Yatırım Holding, aktif yatırım stratejileriyle hareket eden, dinamik ve yeni nesil bir yatırım şirketidir.

Çevresel ve sosyal sorumluluk bilinciyle insan kaynaklarına yatırım yapma misyonuyla hareket eden grup, toplumsal sorumluluk ilkelere bağlı kalarak yatırım yapmaktadır.

Vizyon

Global olarak finansal ihtiyaçlarda ve yatırımlarda tercih edilen grup olmak.

Misyon

Herkesin finansal ihtiyaçlarına ve yatırım kararlarına güçlü teknolojik alt yapımız ve alternatif ürün çeşitliliğimiz ile çözüm üretmek.

AZ Yatırım Holding, yerel ve uluslararası kriterlere uygun yenilikçi, idealist, şeffaf, güvenilir ve sağlıklı büyüme potansiyeli olan yeni şirketler oluşturmak, yönetimlerinde bulunmak, evrensel nitelikte gelişim ve değişikliklere uyum içerisinde yeni hedefler belirlemek, bu hedeflere yönelik strateji ve planlamalar yapmak ve piyasalardaki yerini muhafaza etmek, ilerletmek ve öncü pozisyona taşımaktan sorumlu konumdadır.

Ayrıca, teknolojik dönüşümün hız kazandığı bir dönemde, AZ Yatırım Holding, insan zekası ve deneyiminin önemini vurgular. Yapay zeka ve diğer teknolojik ilerlemelerle birlikte iş dünyası hızla değişiyor, ancak holding için hala insan faktörü büyük bir değer taşır. Holding, gelecekte yapay zekanın daha da gelişmesiyle bile, insan zekasının ve deneyiminin iş süreçlerinde ve stratejilerinde merkezi bir rol oynamaya devam edeceğine inanır. Bu nedenle, çalışanlarına sürekli öğrenme ve kişisel gelişim fırsatları sunarak, gelecekteki iş dünyasının gereksinimlerine hazırlanmalarını sağlar.

TÜM CANLILAR YATIRIMCIDIR!

Yatırım, yaşam boyu sürecek bir meslektir. Yatırım aynı zamanda düzenli bir çalışma ile kazanılabilecek bir yetenektir. Ancak düzen düzensizliği beraberinde getirir ve her düzensizliğin içinde de yeni bir düzen yaratılır. Dolayısıyla düzen, düzensizlikten doğar felsefesi, aslında bu kaos hali ile rastgele davranış biçimlerİni temsil etmektedir.